03 Nisan 2020 Cuma
Dağıtım ve Organizasyon Hizmetleri
Müşterilerimizin zincir mağazalara sevk edeceği parsiyel malları şirket araçlarımız ile mevcut depolarından alıp, yurtiçi iller ve mağazalar bazında ayrım ve tasnifi yapılarak mevcut acentelerimiz ve çözüm ortaklarımız kanalıyla müşteri irsaliyesindeki adreslere teslimatını yapmaktayız. Ürünlerinizin teslim noktalarına ulaştırılmasında Adana Taşımacılık Kargo Tic. A.Ş., size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor.
 
Adana Taşımacılık; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür.
 
Buna ilave olarak Adana Taşımacılık, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.
 
Her aşamada dikkatli ve titiz olan Adana Taşımacılık Kargo seçiciliği araç sürücüleri için de geçerli olmakta ve bünyesindeki sürücülere, oryantasyon ve psikolojik testten geçirdikten sonra araçları teslim etmektedir. Böylece yüklerinizin en emniyetli ve güvenli şekilde yol alması sağlanmaktadır.

 

Yetki Belgelerimiz